Новини

ПОКАЗУВАТИ :
Ялинки оптом у Києві
17.12.2023

Купити ялинки оптом у Києві в розпліднику Агрус. Найкраща ціна. Доставка по місту. Величезний асортимент будь-яких розмірів і форм. Телефонуйте! 

-50% на другу одиницю
25.02.2020

28, 29 лютого та 1 березня в садовому центрі «Агрус» буде діяти знижка - 50% на кожну другу рослину з акційного списку...

Рятувальна служба рослин
09.02.2019

Працює безкоштовний інформаційно-консультаційний центр по порятунку рослин!

АГРУС - ТЕРИТОРІЯ РОСЛИН

Розсадник Агрус - це не просто унікальне місце, котре можна сміливо назвати “територією рослин”. Ми - компанія, яка виробляє більше 500 найменувань різноманітних рослин від живця до саджанця, у дійсно великих кількостях. У нас ви завжди знайдете хвойні та листяні рослини, троянди, ліани, почвопокрівні, плодові дерева та ягідні кущі, різного віку та найвищої якості, на будь-який смак та бажання! Разом із рослинами можна придбати величезний асортимент актуальних супутніх товарів, який задовільнить будь-які потреби і позбавить вас необхідності витрачати час на відвідування інших торгівельних майданчиків. Ви завжди отримаєте якісну консультацію справжніх фахівців, фанатів своєї справи, із глибокими знаннями та багаторічним практичним досвідом. Так, ми пишаємося тим, що багато наших співробітників працює у нас вже більше десяти років.

Більше про нас 3