Садова ідилія

Садова ідилія

Підібрати асортимент для такої композиції зовсім не складно. З вічнозелених рослин обрано тую західну кулеподібної форми, яка добре реагує на формування, з багаторічних квітів можна висадити вероніку, лаванду чи м'яту, зі злакових - осоку, молінію. Акцентом є представник барбарисів.

В НАС ТАКОЖ Є

Декорування водоспадів
Декорування водоспадів
Горизонтальні ялівці ідеально підходять для декорування водойм, водоспадів, для створення
Оформлення парадної частини будинку
Оформлення парадної частини будинку
Підібрана група рослин, яку можна висадити біля центральних входів магазинів, приватних будинків, громадських установ, ресторанів.

АГРУС - ТЕРИТОРІЯ РОСЛИН

Розсадник Агрус - це не просто унікальне місце, котре можна сміливо назвати “територією рослин”. Ми - компанія, яка виробляє більше 500 найменувань різноманітних рослин від живця до саджанця, у дійсно великих кількостях. У нас ви завжди знайдете хвойні та листяні рослини, троянди, ліани, почвопокрівні, плодові дерева та ягідні кущі, різного віку та найвищої якості, на будь-який смак та бажання! Разом із рослинами можна придбати величезний асортимент актуальних супутніх товарів, який задовільнить будь-які потреби і позбавить вас необхідності витрачати час на відвідування інших торгівельних майданчиків. Ви завжди отримаєте якісну консультацію справжніх фахівців, фанатів своєї справи, із глибокими знаннями та багаторічним практичним досвідом. Так, ми пишаємося тим, що багато наших співробітників працює у нас вже більше десяти років.

Більше про нас 3